LETENKY DO JORDÁNSKA: Ammán z Budapešti od 56€

18.Júl 2018 | 20:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Blízky východ Jordánsko ryanair letenky do jordánska ammán letenky do ammánu

(Aktualizované) Jordánsko nie je len slávna Petra, prekrásne skalné mesto Nabatejcov, čj púšť Wadi Rum s červeným pieskom a velikánskymi dunami. Ale je to aj hlavné mesto Ammán, ukrývajúce nevídané historické poklady. Práve k nim máme pre vás letenky.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Ammánu už od 18082Ft (cca 56€). V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát.

Letenky do Ammánu sú dostupné v termínoch počas mesiaca november a december 2018.


► Letenky napríklad v termíne 28.11. - 12.12. 2018

Ubytovanie v Ammáne už od 7€ na osobu a noc


Vyhľadať letenky do Ammánu

Vyhľadať ubytovanie v jordánsku


Podmienky vstupu do Jordánska

Na vstup do krajiny je potrebný cestovný pas s platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu do krajiny. Jednorazové vstupné víza na dobu pobytu do jedného mesiaca je možné získať aj na hraničných priechodoch (okrem priechodu Allenby, King Hussein Bridge) za poplatok 40,- JD – cca. 44€. Slovenskí občania môžu žiadať o víza s viacnásobným vstupom na Veľvyslanectve Jordánskeho hášimovského kráľovstva so sídlom vo Viedni.


Jordánsky Ammán. Za lákavou atmosférou orientu

Ammán je vcelku zaujímavé mesto. Nemá farebné trhy ako Damašek či Aleppo, nevyžaruje ani čarovnú atmosféru starého Jeruzalemu a nevyniká nočným životom ako Bejrút. Patrí k najväčším mestám Blízkeho Východu, ba čo viac, dokáže si Vás získať aj napriek neveľkým očakávaniam. Je to mesto rozlievajúce sa na pahorkoch ako staroveký Rím, mesto s krásnym trhoviskom, pamiatkami, čajovňami a skvelým jedlom. Napokon si aj vy pri mätovom čaji poviete, že ten Ammán má naozaj niečo do seba... čítať ďalejLETENKY DO JORDÁNSKA - Ammán z Budapešti od 56 eur