2 v 1 - Dubaj a Bangkok z Viedne s Emirates od 449€

03.Aug 2016 | 09:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok dubaj ázia Blízky východ letenky do ázie letenky do thajska letenky do bangkoku letenky do dubaja

Zaleťte si do Emirátov, strávte dva dni návštevou v Dubaji a potom pokračujte vo svojej ceste do thajského Bangkoku. A to všetko v rámci jednej rezervácie. Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 2 dni / 3 noci. Dĺžka pobytu v thajskom Bangkoku je ľubovolná.

K ceste využite ponuka leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Viedeň - Dubaj - Bangkok - Viedeň za cenu už od 449€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od augusta do októbra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 20-29 september 2016.


Viedeň - Dubaj - Bangkok - Viedeň od 449€


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.