2 v 1 - Havana a Varadero z Viedne od 539€

02.Aug 2016 | 00:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik kuba havana varadero

Nadviažeme na náš včerajší tip na spiatočné letenky z Viedne do Havany a teraz si k tomu pridáme k tomu Varadero. S dnešným tipom môžete stráviť v Havane pár dní vo víre čači, sambi, či mamba a potom sa presunúť za relaxom do Varadera. Aktuálna ponuka kombinovaných spiatočných leteniek z Viedne do Havany a s návratom z Varadera do Viedne už od 539€. Pri ceste z a na Kubu môžete využiť niekoľkohodinový stopover ku kratšej návšteve kanadského Toronta. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiacov september a október 2016.

Pri lete z Varadera do Viedne je v Londýne pri prestupe potrebný presun z letiska Heathrow na letisko Stansted! Možnosti ako sa presunúť z jedného letiska na druhé si môžete pozrieť na stránkach letiska Heathrow


► Letenky napríklad v termíne 29.9. - 12.10. 2016.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.