3 tipy na silvestrovské letenky s odletom z Bratislavy od 22€

06.Okt 2017 | 00:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko bratislava ryanair wizzair varšava letenky do varšavy sofia letenky do sofie berlín letenky do berlína poľsko bulharsko nemecko

Privítajte Nový rok vo veľkom štýle. Vyrazte za ruchom veľkomiest. A to i priamo z Bratislavy. Zabaviť sa môžete aj v poľskej Varšave, ktorá je nám vďaka ešte pomerne novej linke výrazne bližšie. Oslavy v meste zatiaľ nelákajú toľko turistov, no nebývajú menej zábavné. Užiť si ich môžete napríklad priamo pod hodinovou vežou Paláca Kultúry, meniacou farby v tónoch hudby. Tak magicky, že to bude stáť aj za tú zimu.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Varšavy už od 22€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 32€.


► Letenky napríklad v termíne 27.12.2017 - 1.1. 2018.

► Ubytovanie vo Varšave už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Bratislava - Varšava

Vyhľadať ubytovanie vo Varšave


Máme pre vás Bulharsko, ktorého Zlaté Piesky sú známym párty letoviskom. Prekvapí vás rušným nočným životom i hlavné mesto Sofia, hoci ho poznáme a navštevujeme hlavne pre jej vyše 2000 ročnú históriu? Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Sofie už od 65€ . Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 85€.


► Letenky napríklad v termíne 29.12.2017 - 3.1. 2018.

Ubytovanie v Sofii už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Bratislava - Sofia

Vyhľadať ubytovanie v Sofii


A ak vám je aj Varšava malá, isto privítate tretiu možnosť - Berlín. Veľkomesto ako sa patrí. S pamiatkami ako Brandenburská brána či Checkpoint Charlie, na ktoré sa možno úplne vykašlete a ponoríte sa do víru noci v meste s neskutočným kultúrnym mixom a nekonečnými možnosťami na zábavu každého typu. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Berlína už od 66€.


► Letenky napríklad v termíne 29.12.2017 - 3.1. 2018.

► Ubytovanie v Berlíne už od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Bratislava - berlín

Vyhľadať ubytovanie v BerlíneVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Podmienky batožiny u let.spoločnosti Ryanair

V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení od novembra prepravné podmienky pre batožinu.


Podmienky batožiny u let.spoločnosti Wizzair

Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.