3v1 - Bulharsko, Dubaj a Rumunsko z Bratislavy v rámci jednej cesty od 84€

10.Máj 2017 | 00:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Blízky východ rumunsko kluž bulharsko sofia emiráty dubaj letisko bratislava wizzair

V dnešnom tipe sa pozrieme nie len na východ Európy ale aj o kúsok ďalej a to na Blízky východ. Našu cestu začneme na letisku v Bratislave, odkiaľ poletíme do Sofie. Táto bulharská metropola patrí k najstarším hlavným mestám Európy. No zdanie môže klamať. Sofia je pulzujúce kozmopolitné mesto, kde na ulici Vitosha Boulevard môžete cez deň nakupovať a večer sa ulica mení na oblasť plnú barov a podnikov.

Zo Sofie bude naša cesta pokračovať do ultramoderného sveta Dubaja. Mesta s neobmedzenými možnosťami, pulzujúcim nočným životom a 830 metrov vysokou vežou Burj Khalifa. Väčšinu svojej zastávky v Dubaji môžete stráviť na plážach alebo v nákupných centrách. Je to len na vás.

Z Dubaja sa presunieme do rumunskej Transylvánie, konkrétne do mesta Kluž. Historická Transylvánia je miestom, kde dodnes nájdete stopy mnohých národov. Byzantínci, Slovania, Maďari a Nemci tu budovali mestá a hrady obklopené nádhernou, divokou prírodou. Centrom tohto zaujímavého regiónu je práve mestečko Kluž. Rodisko Mateja Korvína je dnes rozvíjajúcim sa kultúrnym a univerzitným mestom.

Najlacnejšie letenky na takto zvolenú cestu sa dajú nájsť počas prázdninových mesiacov júl a august. V prípade cesty v júnových termínoch sa cena leteniek za takto naplánovanú cestu začína na sume od 115€. Ak dávate prednosť ceste v zimných mesiacoch, napríklad január a február, tak počítajte s cenou od 130€


Príkladový itinerár cesty

  • 23.07.2017 Bratislavy → Sofia ... 10€
  • 26.07.2017 Sofia → Dubaj ... 35€
  • 05.08.2017 Dubaj → Cluj ... 30€
  • 09.08.2017 Cluj → Bratislava ... 9€


Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!Ako rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety s let.spoločnosťou Wizzair. K tomu budeme potrebovať urobiť 4 samostatné rezervácie. Ako prvý si rezervujeme let z Bratislavy do Sofie v termíne 23.07.2017. Cena letenky pre členov WDC je 10€. Ak nieste členom klubu, tak cena je od 17,50€.

Vyhľadať letenky Bratislavy - Sofia

Vyhľadať ubytovanie v Sofii


Ako druhý v poradí si rezervujeme let zo Sofie do Dubaja v termíne 26.05.2017. Cena letenky pre členov WDC je 67Lv čo je cca 35€. Ak nieste členom klubu, tak cena je od 45€.

Vyhľadať letenky Sofia - Dubaj

Vyhľadať ubytovanie v Dubaji


V tretej rezervácií si rezervujeme let zo Dubaja do rumunského mesta Kluž v termíne 05.08.2017. Cena letenky pre členov WDC je 30€. Ak nieste členom klubu, tak cena je od 40€.

Vyhľadať letenky Dubaj - Kluž

Vyhľadať ubytovanie v Kluži


Štvrtá a zároveň posledná rezervácia je let z rumunského mesta Kluž do Bratislavy v termíne 09.08.2017. Cena letenky pre členov WDC je 39Lei čo je cca 9€. Ak nieste členom klubu, tak cena je od 15€.

Vyhľadať letenky Kluž - Bratislava


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>