4 dni v Paname a k tomu ostrov Curacao s letenkami od 569€

20.Feb 2018 | 16:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: curacao karibik letenky do karibiku panama letenky do panamy letisko viedeň united airlines letenky na curacao

Náš ďalší tip bude tiež z kategórie 2 v 1. Opäť skombinujte 2 pôsobivé cestovateľské destinácie do jedného, tento raz do karibského výletu. Našou prvou zastávkou bude Panama. Objavte krásy krajiny, ktorá obmývajúca z jednej strany Tichým oceánom a z druhej Karibským morom. Na pobyt v Paname budete mať 4 dni. Odtiaľ poletíte na Curacao, karibský ostrov s nádherným bielym plážami. Dĺžka pobytu na ostrove Curacao je ľubovolná.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti United Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na ostrov Curacao so zastávkou v Panama City už od 569€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov apríl a máj 2018.


► Letenky napríklad v termíne 15-27 apríl 2018.

► Ubytovanie na Curacao už od 25€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Panama - Curacao - Viedeň

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Panamy

Pre cesty občanov SR nepresahujúce 90 dní (na turistické účely) postačuje platný cestovný pas.

Podmienky vstupu na Curacao

Občania Slovenskej Republiky ako aj Českej Republiky nepotrebujú na vstup víza, pokiaľ dĺžka pobytu nepresiahne 90 dní. Je nutné mať platný cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po návrate z krajiny a spiatočnú letenku.4 dni v Paname a k tomu ostrov Curacao s letenkami od 569 eur