Africká Namíbia z Viedne s letenkami od 399€

23.Máj 2022 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: namíbia Windhoek letisko viedeň lufthansa letenky do namíbie afrika letenky do afriky

Namíbia si vás získa svojou tradičnou africkou kultúrou s prvkami koloniálnej minulosti premiešanými modernými vplyvmi. Viditeľné sú nielen v hlavnom meste Windhoek, ale rovnako sa s nimi môžeme stretávať po celej krajine. Preto neváhajte a doprajte si to pravé africké dobrodružstvo spoznávaním tejto úžasnej krajiny na juhu Afriky.

A práve Namíbia je ďalšou zaujímavou destináciou v ponuke od let. spoločnosti Lufthansa. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Windhoek v Namíbii už od 399€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok 120€. Letenky si môžete vyhľadať rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Lufthansa.

Letenky do Namíbie sú dostupné pre cesty v termínoch od decembra 2022 do februára 2023.


► Letenky napríklad v termíne 10-26 december 2022.


Vyhľadať letenky na Lufthansa.com

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Namíbie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov a platné vízum vydané napr. na Veľvyslanectve Namíbie vo Viedni. O predĺženie víza je potrebné požiadať na imigračnom úrade v Namíbii. Pobyt v krajine po uplynutí platnosti víza je trestne stíhaný.AFRIKA - Namíbia z Viedne s letenkami od 399 eur