Africká Namíbia z Viedne začiatkom leta od 400€

23.Máj 2018 | 11:11
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika namíbia Windhoek letenky do afriky eurowings letenky do namíbie letisko viedeň

Namíbia si vás získa svojou tradičnou africkou kultúrou s prvkami koloniálnej minulosti premiešanými modernými vplyvmi. Viditeľné sú nielen v hlavnom meste Windhoek, ale rovnako sa s nimi môžeme stretávať po celej krajine. Preto neváhajte a doprajte si to pravé africké dobrodružstvo spoznávaním tejto úžasnej krajiny na juhu Afriky.

A práve Namíbia je ďalšou zaujímavou destináciou v ponuke od let.spoločnosti Eurowings. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Windhoek v Namíbii už od 400€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 50€. Poplatok za občerstvenie počas letu, zakúpeného počas rezervácie leteniek, je poplatok 7,90€.

Letenky do Namíbie sú dostupné od konca mája do júna 2018.


► Letenky napríklad v termíne 6-14 jún 2018.

► Ubytovanie v Namíbii už od 6€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do namíbie

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Namíbie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov a platné vízum vydané napr. na Veľvyslanectve Namíbie vo Viedni. O predĺženie víza je potrebné požiadať na imigračnom úrade v Namíbii. Pobyt v krajine po uplynutí platnosti víza je trestne stíhaný.Africká Namíbia z Viedne začiatkom leta od 400 eur