AFRIKA: Namíbia z Viedne s letenkami od 497€

01.Sep 2019 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika namíbia Windhoek letenky do afriky klm letenky do namíbie letisko viedeň

Namíbia si vás získa svojou tradičnou africkou kultúrou s prvkami koloniálnej minulosti premiešanými modernými vplyvmi. Viditeľné sú nielen v hlavnom meste Windhoek, ale rovnako sa s nimi môžeme stretávať po celej krajine. Preto neváhajte a doprajte si to pravé africké dobrodružstvo spoznávaním tejto úžasnej krajiny na juhu Afriky.

A práve Namíbia je ďalšou zaujímavou destináciou v ponuke od let.spoločnosti KLM. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Windhoek v Namíbii už od 497€. V cene letenky je len jedna príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok 80€. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

Letenky do Namíbie sú dostupné pre cesty od novembra 2019 do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 8-20 november 2019.

► Ubytovanie v Namíbii už od 6€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY na stránke KLM

Kalendár termínov Viedeň - Windhoek

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu do Namíbie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov a platné vízum vydané napr. na Veľvyslanectve Namíbie vo Viedni. O predĺženie víza je potrebné požiadať na imigračnom úrade v Namíbii. Pobyt v krajine po uplynutí platnosti víza je trestne stíhaný.Namíbia z Viedne s letenkami od 497 eur