AFRIKA: Namíbia z Viedne s letenkami od 499€

29.Jan 2020 | 10:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: namíbia afrika Windhoek letenky do afriky klm letenky do namíbie letisko viedeň

Namíbia si vás získa svojou tradičnou africkou kultúrou s prvkami koloniálnej minulosti premiešanými modernými vplyvmi. Viditeľné sú nielen v hlavnom meste Windhoek, ale rovnako sa s nimi môžeme stretávať po celej krajine. Preto neváhajte a doprajte si to pravé africké dobrodružstvo spoznávaním tejto úžasnej krajiny na juhu Afriky.

A práve Namíbia je ďalšou zaujímavou destináciou v ponuke od let.spoločnosti KLM. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Windhoek v Namíbii už od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok 80€. Letenky s let.spoločnosťou KLM sú dostupné pre cesty od od februára do októbra 2020.

Druhou možnosťou je využiť ponuku let.spoločnosti Qatar Airways s odletom z Viedne a za cenu 509€. Cena platí pri kúpe leteniek súčasne pre 2 osoby. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x37x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.


► Letenky napríklad v termíne 21.1. - 1.2. 2020.

► Ubytovanie v Namíbii už od 6€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Windhoek 499€

Kalendár termínov Viedeň - Windhoek 509€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Namíbie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov a platné vízum vydané napr. na Veľvyslanectve Namíbie vo Viedni. O predĺženie víza je potrebné požiadať na imigračnom úrade v Namíbii. Pobyt v krajine po uplynutí platnosti víza je trestne stíhaný.AFRIKA - Namíbia z Viedne s letenkami od 499 eur