Akciové letenky z Bratislavy do izraelského Eilatu už od 40€

22.Okt 2016 | 04:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael eilat letenky do Izraela letenky do Eilatu Blízky východ letisko bratislava rynair

Ďalšie, cenovo výhodné letenky môžeme nájsť na trase z Bratislavy do izraelského letoviska Eilat. Mesto má zaujímavú polohu na brehu červeného mora na pomedzí štátov Egypt, Jordánsko a Izrael. Eilat je ideálnou destináciou k plážovým pobytom počas celého roka. Okrem krásnych pieskových pláží môžete v krajine navštíviť aj tunajšie známe mestá ako sú Jeruzalem, Nazaret či Betlehem. Pre tých, ktorým by nestačil samotný Izrael, môžu toto mesto využiť ako východiskový bod k návšteve jordánskej Petry. Petra je jedinečná archeologická lokalita, ktorá je v zozname svetového kultúrneho dedičstva.

Aktuálna ponuka spiatočných leteniek let.spoločnosti Ryanair z Bratislavy do izraelského Eilatu už od 40€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 35€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 49€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca november a december 2016.


► Letenky napríklad v termíne 4-8 decembra 2016.

► Ubytovanie v Eilate už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Izraela

Medzi SR a Izraelom je bezvízová dohoda platná od r. 1997. V zmysle dohody občania SR môžu stráviť maximálne 90 dní v Izraeli, striktne len za účelom turistiky. V prípade prekročenia termínu 90 dní izraelské imigračné úrady prísne postihujú previnilca, prípadnou deportáciou a zákazom vstupu.