Amsterdam počas jesene. Letenky z Viedne aj na víkend od 56€

02.Okt 2020 | 10:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: amsterdam európa easyJet holandsko letenky do holandska letenky do amsterdamu letisko viedeň

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Easyjet si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Amsterdamu už od 56€. V cene letenky je len príručná batožina. V prípade zapísanej batožiny do váhy 20kg je poplatok 44€.

Letenky do Amsterdamu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca október 2020.


► Letenky napríklad v termíne 16-18 október 2020.

► Ubytovanie v Amsterdame od 25€ na osobu a noc.


ZOBRAZIŤ LETENKY DO AMSTERDAMU

Kalendár termínov Viedeň - Amsterdam

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE v Amsterdame

Podmienky vstupu do Holandska

V Holandsku nie sú voči Slovenskej republike zavedené opatrenia týkajúce sa obmedzení vstupu/výstupu na hraniciach, ani karanténne opatrenia (nie je potreba preukázať sa negatívnym testom na COVID-19, ani sa zdržiavať v izolácii).


Podmienky návratu na Slovensko

Pokiaľ od 1. októbra 2020 od 07.00 hod. vstúpite na územie Slovenskej republiky a zároveň ste počas predchádzajúcich 14 dní navštívili krajinu mimo zoznamu menej rizikových krajín:

  • ste povinný nastúpiť do domácej izolácie do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19,
  • ste povinný absolvovať test na COVID-19 najskôr v piaty deň domácej izolácie,
  • ak ste vstúpili na územie SR z krajín Európskej únie mimo zoznamu menej rizikových krajín a máte bezpríznakový priebeh, Vaša domáca izolácia končí dovŕšením jej 10. dňa aj napriek tomu, že neobdržíte negatívny výsledok RT-PCR testu na ochorenie COVID-19,
  • domáca izolácia je povinná aj pre osoby žijúce s Vami v spoločnej domácnosti,
  • ste zároveň povinný nahlásiť sa telefonicky regionálnemu úradu verejného zdravotníctva alebo elektronicky registráciou na korona.gov.sk/ehranica a Vášmu poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti (tzn. všeobecnému lekárovi/pediater v prípade detí), s ktorým máte uzavretú zmluvu.


Povinná registrácia na korona.gov.sk/ehranica

Najneskôr bezprostredne pri vstupe na územie Slovenskej republiky ste povinný registrovať sa na korona.gov.sk/ehranica, rovnako ste povinný počas svojho pobytu na území SR vedieť sa preukázať príslušníkovi Policajného zboru Slovenskej republiky potvrdením o uvedenej registrácii.


V akom prípade je postačujúce preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19

Ak vstupujete na územie SR z krajín Európskej únie mimo zoznamu menej rizikových krajín alternatívne voči vyššie uvedenému platí, že je postačujúce sa preukázať negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 vykonaným v laboratóriách mimo územia SR, nie starším ako 72 hodín.

Zdroj: mzv.skAmsterdam počas jesene. Letenky z Viedne aj na víkend od 56 eur