AMSTERDAM: Spiatočné letenky z Viedne už od 34€

21.Dec 2018 | 18:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa amsterdam easyJet holandsko letenky do holandska letenky do amsterdamu letisko viedeň

Holandskú metropolu Amsterdam už asi netreba nikomu predstavovať. Aj keď ste tam nebodaj neboli, stačí jediný pohľad na mapu alebo obrázky, a je vám jasné, že si to tam užijete. Romantiku popri a v kanáloch. Múzeá náučné aj divné. A možno aj výlet na inú planétu. Napríklad na syrovú.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Easyjet si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Amsterdamu už od 34€. Cena platí pri kúpe leteniek pre 4 osoby. V prípade nákupu leteniek pre dve osoby je cena už od 45€ a ak pocestujete sami, tak cena jednej letenky je cena od 49€. V cene letenky je len príručná batožina. V prípade zapísanej batožiny do váhy 20kg je poplatok 44€.

Najlacnejšie letenky do Amsterdamu sú dostupné v termínoch počas mesiaca marec 2019.


► Letenky napríklad v termíne 27-30 marec 2019.

► Ubytovanie v Amsterdame od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Amsterdam

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Amsterdame

Amsterdam - Mesto zahalené v kanabisovom opare

Amsterdam je ako stvorený na prechádzky, alebo jazdu na bicykli. Nie že by tu nepremávala výborne organizovaná verejná doprava. Premáva. To by ale bola nuda. Totiž ten skutočný Amsterdam sa nachádza vonku. Určite by si nechcel prísť o všetky kanály a mosty, ktoré križujú ulice so zachovanou pôvodnou architektúrou. Navyše, centrálna (turistická) časť mesta nie je veľká, preto sa nemusíš báť, že sa zničíš, alebo nebudeš stíhať. Ja som sa rozhodla križovať mesto ako pravý Holanďan, na bicykli. Sú všade, aj tie na požičanie pre turistov. Dávaj si naň ale veľký pozor. Počula som, že v Amsterdame ich veľmi často kradnú. Hlavne nepozorným turistom... čítať ďalej AMSTERDAM - Spiatočné letenky z Viedne už od 34 eur