Andalúzia koncom leta. Malaga z Viedne s letenkami od 52€

01.Júl 2024 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do malagy malaga andalúzia wizzair letisko viedeň španielsko letenky do španielska Európa

Andalúzia, ležiaca na juhu Španielska, je región prekypujúci vášňou, históriou a ohromujúcou krásou. V tejto kolíske flamenca a býčích zápasov sa snúbi maurská minulosť s temperamentnou súčasnosťou, čím vytvára neodolateľnú atmosféru pre nezabudnuteľnú dovolenku. Začnite svoje dobrodružstvo v prístavnom meste Malaga. Prejdite sa po rušnom historickom centre, obdivujte Alcazabu – mohutnú maurskú pevnosť s nádherným výhľadom na mesto. Navštívte Picassovo múzeum a ochutnajte lahodné tapas v jednej z mnohých reštaurácií.

K ceste môžete využiť akciovú ponuku let .spoločnosti Wizzair a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Malagy od 45€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Malagy sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2024.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Registrácia online už 1 dni pred odletom

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Registrácia online už 30 dní pred odletom

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 3-12 september 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY do malagy

Kalendár termínov Viedeň - Malaga

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Top 10 miest, ktoré sa oplatí vidieť v Malage:

1. Alcazaba: Pevnosť z 11. storočia s krásnymi záhradami a výhľadom na mesto. Prejdite sa po hradbách, obdivujte maurskú architektúru a nechajte sa uniesť atmosférou stredoveku.

2. Castillo de Gibralfaro: Hrad z 14. storočia s ešte úchvatnejším výhľadom na mesto. Vystúpte na vrchol kopca a kochajte sa panoramatickým výhľadom na Malagu, pobrežie a hory.

3. Katedrála v Malage: Renesančná katedrála s nedokončenou vežou. Navštívte interiér s bohatou výzdobou, vystúpte na vežu (ak je otvorená) a užite si výhľad na námestie Plaza de la Merced.

4. Museo Picasso Málaga: Múzeum venované dielu Pabla Picassa, rodáka z Malagy. Obdivujte rozsiahlu zbierku Picassových diel z rôznych období jeho tvorby.

5. El Palmeral de las Sorpresas: Palmová promenáda s fontánami a sochami. Prejdite sa popri mori, oddýchnite si v tieni paliem a vychutnajte si príjemnú atmosféru.

6. Muelle Uno: Nákupné centrum a prístav s reštauráciami a barmi. Nakúpte suveníry, vychutnajte si chutné jedlo v jednej z reštaurácií a pozrite si západ slnka nad morom.

7. Centro Pompidou Málaga: Moderná umelecká galéria s dielami od Picassa, Dalího a ďalších. Obdivujte rozmanité umelecké diela 20. a 21. storočia.

8. Botanická záhrada v Malage: Záhrada s rozmanitou zbierkou rastlín z celého sveta. Prejdite sa medzi exotickými rastlinami, oddýchnite si v tropickej atmosfére a obdivujte krásne zákutia záhrady.

9. Mercado de Atarazanas: Trh s čerstvými produktmi, morskými plodmi a suvenírmi. Ochutnajte miestne speciality, nakúpte suveníry pre blízkych a nechajte sa uniesť ruchom trhu.

10. Pláž Malagueta: Najobľúbenejšia pláž v Malage s jemným pieskom a priezračným morom. Opaľujte sa, kúpte sa v mori, skúste vodné športy a vychutnajte si letnú atmosféru.Andalúzia - Malaga z Viedne s letenkami od 52 eur