ANDALÚZIA: Malaga s lacnými letenkami z Viedne od 10€

20.Sep 2018 | 16:02
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň európa španielsko letenky do španielska letenky do malagy malaga laudamotion andalúzia

Nadýchajte sa aj vy histórie a morského vzduchu vďaka priamym letenkám do Malagy, vstupnej brány do čarovnej Andalúzie. K ceste môžete využiť dnešnú akciovú ponuku let.spoločnosti Laudamotion a rezervujte si spiatočné letenky z Viedne do Malagy už od 10€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca december 2018.

Ryanair / Laudamotion mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 december 2018.

► Ubytovanie v Malage už od 15€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Tip na ubytovanie

Za zmienku by mohlo stáť Apartamento Los Maites 3, ktoré sa nachádza v oblasti Benalmádena. Tento plne vybavený apartmán sa nachádza cca 3 minúty chôdze od mora. Za apartmán pre 3 osoby na 7 dní zaplatíte 183€, čo je cca 61€ na osobu. V cene nie je žiadna strava.

V prípade, že sa rozhodnete cestovať 4 osoby, tak ako zaujímavá voľba by bol Apartamento The Beach Apartment. Tento apartmán sa nachádza v oblasti Torremolinos a je vzdialený 4 minúty chôdze od pláže. Za apartmán pre 4 osoby na 7 dní zaplatíte 183€, čo je cca 46€ na osobu. V cene nie je žiadna strava.

Ušetriť môžete aj s využitím nášho 10% zľavového kupónu na ubytovanie.


Andalúzia - život kráčajúci v tónoch vášnivého flamenca

Keď sa povie Španielsko, asi logicky si ako prvé predstavíme slnko, teplo, býčie zápasy v majestátnych koloseách či otvorených a mimo siesty živých ľudí, ktorí svoj život kráčajú v tónoch vášnivého flamenca. No a ak chceme zažiť všetky tieto symboly naraz, je čas navštíviť srdce Španielska, Andalúziu, krajinu bielych domčekov, zasnežených hôr, nekonečných olivových pláni či úzkych arabských uličiek plných kaviarní a barov zo všade prítomným zvukom gitary...čítať ďalejMalaga s lacnými letenkami z Viedne od 10 eur