ANDALÚZIA: Malaga s lacnými letenkami z Viedne od 20€

19.Aug 2018 | 16:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň európa španielsko letenky do španielska letenky do malagy malaga wizzair andalúzia

(Aktualizované 19.8.2018) Piesočnaté pláže, more a relax. To je Costa del Sol. Slnečné pobrežie v španielskej Andalúzii. V regióne preslávenom predovšetkým stavbami, v ktorých sa snúbi kúzlo orientu i dávnej Európy. Nadýchajte sa aj vy histórie a morského vzduchu vďaka priamym letenkám do Malagy, vstupnej brány do čarovnej Andalúzie.

K ceste do Andalúzie môžete využiť dnešnú akciovú ponuku let.spoločnosti Wizzair a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Malagy už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca november 2018.


► Letenky napríklad v termíne 6-13 november 2018.

► Ubytovanie v Malage už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Tip na ubytovanie

Za zmienku by mohlo stáť Apartamento Los Maites 3, ktoré sa nachádza v oblasti Benalmádena. Tento plne vybavený apartmán sa nachádza cca 3 minúty chôdze od mora. Za apartmán pre 3 osoby na 7 dní zaplatíte 183€, čo je cca 61€ na osobu. V cene nie je žiadna strava.

V prípade, že sa rozhodnete cestovať 4 osoby, tak ako zaujímavá voľba by bol Apartamento The Beach Apartment. Tento apartmán sa nachádza v oblasti Torremolinos a je vzdialený 4 minúty chôdze od pláže. Za apartmán pre 4 osoby na 7 dní zaplatíte 183€, čo je cca 46€ na osobu. V cene nie je žiadna strava.

Ušetriť môžete aj s využitím nášho 10% zľavového kupónu na ubytovanie.


Andalúzia - život kráčajúci v tónoch vášnivého flamenca

Keď sa povie Španielsko, asi logicky si ako prvé predstavíme slnko, teplo, býčie zápasy v majestátnych koloseách či otvorených a mimo siesty živých ľudí, ktorí svoj život kráčajú v tónoch vášnivého flamenca. No a ak chceme zažiť všetky tieto symboly naraz, je čas navštíviť srdce Španielska, Andalúziu, krajinu bielych domčekov, zasnežených hôr, nekonečných olivových pláni či úzkych arabských uličiek plných kaviarní a barov zo všade prítomným zvukom gitary... čítať ďalej