Show big malaga spanielsko

ANDALÚZIA: Malaga s lacnými letenkami z Viedne od 31€

12.Jún 2018 | 10:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň európa španielsko letenky do španielska letenky do malagy malaga wizzair andalúzia

(Aktualizované 12.6.2018) Piesočnaté pláže, more a relax. To je Costa del Sol. Slnečné pobrežie v španielskej Andalúzii. V regióne preslávenom predovšetkým stavbami, v ktorých sa snúbi kúzlo orientu i dávnej Európy. Nadýchajte sa aj vy histórie a morského vzduchu vďaka priamym letenkám do Malagy, vstupnej brány do čarovnej Andalúzie.

K ceste do Andalúzie môžete využiť dnešnú akciovú ponuku let.spoločnosti Wizzair a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Malagy už od 31€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiacov september a október 2018.


► Letenky napríklad v termíne 9 - 18 október 2018.

► Ubytovanie v Malage už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Andalúzia - život kráčajúci v tónoch vášnivého flamenca

Keď sa povie Španielsko, asi logicky si ako prvé predstavíme slnko, teplo, býčie zápasy v majestátnych koloseách či otvorených a mimo siesty živých ľudí, ktorí svoj život kráčajú v tónoch vášnivého flamenca. No a ak chceme zažiť všetky tieto symboly naraz, je čas navštíviť srdce Španielska, Andalúziu, krajinu bielych domčekov, zasnežených hôr, nekonečných olivových pláni či úzkych arabských uličiek plných kaviarní a barov zo všade prítomným zvukom gitary... čítať ďalejMalaga s lacnými letenkami z Viedne od 31 eur