ANDALÚZIA: Malaga z Budapešti s letenkami od 36€

13.Sep 2017 | 15:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť európa španielsko letenky do španielska letenky do malagy malaga andalúzia wizzair

Od pohoria Sierra Morena na severe až po Sierra Nevada na juhu sa nachádza jeden z najkrajších regiónov Španielska, Andalúzia. Domov svetoznámeho tanca flamenca, misto vzniku gitary či strediskom býčích zápasov. Využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Wizzairr a zaleťte si do mesta Malaga, rodiska slávneho Pabla Picassa.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Malagy už od 11180Ft (cca 36€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 16980Ft (cca 55€).

Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 20kg je 76€ a za väčšiu batožinu o váhe do 32kg zaplatíte 95€.

Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca november a december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 december 2017.

► Ubytovanie v Malage už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Andalúzia - život kráčajúci v tónoch vášnivého flamenca

Keď sa povie Španielsko, asi logicky si ako prvé predstavíme slnko, teplo, býčie zápasy v majestátnych koloseách či otvorených a mimo siesty živých ľudí, ktorí svoj život kráčajú v tónoch vášnivého flamenca. No a ak chceme zažiť všetky tieto symboly naraz, je čas navštíviť srdce Španielska, Andalúziu, krajinu bielych domčekov, zasnežených hôr, nekonečných olivových pláni či úzkych arabských uličiek plných kaviarní a barov zo všade prítomným zvukom gitary... čítať ďalej