Andalúzia - Malaga z Budapešti v jarných termínoch od 55€

20.Apr 2017 | 10:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa španielsko letenky do španielska letenky do malagy malaga andalúzia letisko budapešť wizzair

Od pohoria Sierra Morena na severe až po Sierra Nevada na juhu sa nachádza jeden z najkrajších regiónov Španielska, Andalúzia. Domov svetoznámeho tanca flamenca, misto vzniku gitary či strediskom býčích zápasov. Využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Wizzairr a zaleťte si do mesta Malaga, rodiska slávneho Pabla Picassa.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Malagy s let.spoločnosťou WizzAir už od 17180Ft (cca 55€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 73€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 65€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 86€.

Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca máj 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16-25 máj 2017.

► Ubytovanie v Malage už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Andalúzia - život kráčajúci v tónoch vášnivého flamenca

Keď sa povie Španielsko, asi logicky si ako prvé predstavíme slnko, teplo, býčie zápasy v majestátnych koloseách či otvorených a mimo siesty živých ľudí, ktorí svoj život kráčajú v tónoch vášnivého flamenca. No a ak chceme zažiť všetky tieto symboly naraz, je čas navštíviť srdce Španielska, Andalúziu, krajinu bielych domčekov, zasnežených hôr, nekonečných olivových pláni či úzkych arabských uličiek plných kaviarní a barov zo všade prítomným zvukom gitary... čítať ďalej