Andalúzia - Malaga z Krakova v jesenných termínoch od 47€

02.Aug 2017 | 11:44
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko krakov ryanair európa španielsko letenky do španielska letenky do malagy malaga andalúzia

Od pohoria Sierra Morena na severe až po Sierra Nevada na juhu sa nachádza jeden z najkrajších regiónov Španielska, Andalúzia. Domov svetoznámeho tanca flamenca, misto vzniku gitary či strediskom býčích zápasov. Využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Wizzairr a zaleťte si do mesta Malaga, rodiska slávneho Pabla Picassa.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Malagy s let.spoločnosťou Ryanair už od 199Zl (cca 47€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 30€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 40€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 15-18 november 2017.

► Ubytovanie v Malage už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do malagy

Kalendár termínov Krakov - Malaga od 54€

Vyhľadať ubytovanie v MalageVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Andalúzia - život kráčajúci v tónoch vášnivého flamenca

Keď sa povie Španielsko, asi logicky si ako prvé predstavíme slnko, teplo, býčie zápasy v majestátnych koloseách či otvorených a mimo siesty živých ľudí, ktorí svoj život kráčajú v tónoch vášnivého flamenca. No a ak chceme zažiť všetky tieto symboly naraz, je čas navštíviť srdce Španielska, Andalúziu, krajinu bielych domčekov, zasnežených hôr, nekonečných olivových pláni či úzkych arabských uličiek plných kaviarní a barov zo všade prítomným zvukom gitary... čítať ďalej