ANDALÚZIA: Malaga z Viedne s letenkami od 20€

11.Jan 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: grécko letenky do grécka mykonos letenky na Mykonos letisko viedeň laudamotion

S akciovými letenkami do Španielska sa roztrhlo vrece, čo do krajiny láka čoraz viac Slovákov. Obchádzaná nie je ani Malaga, mesto na Slnečnom pobreží, na ktoré z výšky dohliada kráľovské sídlo s úžasným výhľadom. Až do Afriky asi nedovidíte, na nekonečné pobrežie, kam sa musíte vybrať na prechádzku, určite áno.

K ceste môžete využiť ponuku let.spoločnosti Laudamotion a rezervujte si spiatočné letenky z Viedne do Malagy už od 20€. V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát.

Letenky do Malagy sú dostupné v termínoch počas mesiaca apríl 2019.


► Letenky napríklad v termíne 16-23 január 2019.

► Ubytovanie v Malage už od 15€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - malaga

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Andalúzia - život kráčajúci v tónoch vášnivého flamenca

Keď sa povie Španielsko, asi logicky si ako prvé predstavíme slnko, teplo, býčie zápasy v majestátnych koloseách či otvorených a mimo siesty živých ľudí, ktorí svoj život kráčajú v tónoch vášnivého flamenca. No a ak chceme zažiť všetky tieto symboly naraz, je čas navštíviť srdce Španielska, Andalúziu, krajinu bielych domčekov, zasnežených hôr, nekonečných olivových pláni či úzkych arabských uličiek plných kaviarní a barov zo všade prítomným zvukom gitary... čítať ďalejMalaga z Viedne s letenkami od 20 eur