Azory a Lisabon v rámci jednej cesty s letenkami od 99€

22.Apr 2018 | 18:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko Katovice Lisabon azory Terceira letenky na azory letenky do lisabonu ryanair wizzair

Pripravili sme pre Vás cenovo zaujímavú kombináciu letov na Azorské ostrovy s návštevou portugalskej metropoly Lisabon. Samotným cieľom sú Azorské ostrovy patriace Portugalsku. Ostrovy sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Ponúkajú krásnu prírodu, zelené kopce a rozmanitú flóru. Môžete tu vhodne skombinovať turistiku, jazdu na bicykli či potápanie. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Práve pri ceste si nenechajte ujsť prehliadku hlavného mesta Lisabon. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vascode Gama. Tento historický vplyv bývalej koloniálnej mocnosti je cítiť v tomto významnom európskom meste ešte aj dnes a tak máte pocit, ako by ste boli na viacerých kontinentoch súčasne.


Príkladový itinerár cesty:

  • 27.5.2018 Katovice – Lisabon
  • 28.5.2018 Lisabon – Azory
  • 10.6.2018 Azory – Lisabon
  • 13.6.2018 Lisabon – Katovice


Ako rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 2 samostatné rezervácie. Prvá rezervácia bude s let.spoločnosťou Wizzair a to na trase Katovice - Lisabon - Katovice v termíne 27.5. - 13.6.2018 za cenu približne 54€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm).

Druhá rezervácia budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Lisabon - Terceira Lajes - Lisabon v termíne 28.5. - 10.6.2018. Cena spiatočnej letenky je 45€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca máj a jún 2018.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky a rezervovať letenky

Vyhľadať ubytovanie v Lisabone

Vyhľadať ubytovanie na AzoráchVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.