Azory a Lisabon z Viedne v rámci jednej cesty s letenkami od 50€

01.Sep 2019 | 13:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Lisabon európa azory letenky na azory letenky do lisabonu letisko viedeň ryanair wizzair Terceira

Pripravili sme pre Vás cenovo zaujímavú kombináciu letov na Azorské ostrovy (Ponta Delgada) s návštevou portugalskej metropoly Lisabon. Samotným cieľom sú Azorské ostrovy patriace Portugalsku. Ostrovy sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Ponúkajú krásnu prírodu, zelené kopce a rozmanitú flóru. Môžete tu vhodne skombinovať turistiku, jazdu na bicykli či potápanie. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Práve pri ceste si nenechajte ujsť prehliadku hlavného mesta Lisabon. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vascode Gama. Tento historický vplyv bývalej koloniálnej mocnosti je cítiť v tomto významnom európskom meste ešte aj dnes a tak máte pocit, ako by ste boli na viacerých kontinentoch súčasne.


Príkladový itinerár cesty:

  • 17.11.2019 Viedeň – Lisabon
  • 19.11.2019 Lisabon – Azory
  • 23.11.2019 Azory – Lisabon
  • 25.11.2019 Lisabon – ViedeňAko rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 2 samostatné rezervácie. Prvá rezervácia bude s let.spoločnosťou Wizzair a to na trase Viedeň - Lisabon - Viedeň v termíne 17-25 november 2019 za cenu 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Druhá rezervácia budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Lisabon - Ponta Delgada - Lisabon v termíne 19-23 november 2019. Cena spiatočnej letenky je 30€. V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm. Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm. Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné pre cesty počas mesiaca november 2019.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky Viedeň - Lisabon - Viedeň

Vyhľadať letenky Lisabon - Ponta Delgada - Lisabon

Vyhľadať ubytovanie v Lisabone

Vyhľadať ubytovanie na Azorách