Azory a Lisabon z Viedne v rámci jednej cesty s letenkami od 69€

18.Jún 2020 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Lisabon európa azory letenky na azory letenky do lisabonu letisko viedeň ryanair laudamotion Terceira

Pripravili sme pre Vás cenovo zaujímavú kombináciu letov na Azorské ostrovy (Terceira) s návštevou portugalskej metropoly Lisabon. Samotným cieľom sú Azorské ostrovy patriace Portugalsku. Ostrovy sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Ponúkajú krásnu prírodu, zelené kopce a rozmanitú flóru. Môžete tu vhodne skombinovať turistiku, jazdu na bicykli či potápanie. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Práve pri ceste si nenechajte ujsť prehliadku hlavného mesta Lisabon. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vascode Gama. Tento historický vplyv bývalej koloniálnej mocnosti je cítiť v tomto významnom európskom meste ešte aj dnes a tak máte pocit, ako by ste boli na viacerých kontinentoch súčasne.


Príkladový itinerár cesty:

  • 06.08.2020 Viedeň – Lisabon
  • 07.08.2020 Lisabon – Azory
  • 12.08.2020 Azory – Lisabon
  • 13.08.2020 Lisabon – ViedeňAko rezervovať letenky

Počas cesty absolvujeme 4 lety, dva s let.spoločnosťou Laudamotion a dva s let.spoločnosťou Ryanair. Prvá rezervácia bude s let.spoločnosťou Laudamotion na trase Viedeň - Lisabon - Viedeň v termíne 6-13/8 2020 za cenu 18€. Druhá rezervácia budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Lisabon - Terceira - Lisabon v termíne 7-12/8 2020 za cenu 51€. V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm. Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm. Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné pre cesty počas mesiaca august 2020.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať a rezervovať letenky

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V LISABONE

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA AZORÁCH