Azory + Porto v jarných mesiacoch. Letenky z Viedne už od 70€

25.Jan 2020 | 11:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: porto európa azory letenky na azory letenky do porta letisko viedeň ryanair wizzair Terceira

Pripravili sme pre Vás cenovo zaujímavú kombináciu letov na Azorské ostrovy (Terceira) s návštevou portugalskej metropoly Porto. Samotným cieľom sú Azorské ostrovy patriace Portugalsku. Ostrovy sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Ponúkajú krásnu prírodu, zelené kopce a rozmanitú flóru. Môžete tu vhodne skombinovať turistiku, jazdu na bicykli či potápanie. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Práve pri ceste si nenechajte ujsť prehliadku jedného z najkrajších miest Portugalska a to Porta. Nevyniká dominantou, skôr zaujme ako celok. Krivolakými uličkami so starobylými aj modernými stavbami. Mnohými mostmi, spájajúcimi brehy rieky Douro. Bielo-modrými kachličkami azulejos. I výborným vínom, ktorého pohár si isto vychutnáte pri pohľade na najkrajšie časti mesta.


Príkladový itinerár cesty:

  • 15.04.2019 Viedeň – Porto
  • 18.04.2019 Porto – Azory (ostrov Terceira)
  • 21.04.2019 Azory (ostrov Terceira) – Porto
  • 22.04.2019 Porto – ViedeňAko rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 2 samostatné rezervácie. Prvá rezervácia bude s let.spoločnosťou Wizzair a to na trase Viedeň - Porto - Viedeň v termíne 15-22 apríl za cenu 30€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Druhá rezervácia budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Porto - Terceira - Porto v termíne 18-21 apríl 2020. Cena spiatočnej letenky je 40€. V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm. Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm. Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca marec a apríl 2020.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


VYHĽADAŤ LETENKY z Viedne do Porta

VYHĽADAŤ LETENKY z porta na azory

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V Porte

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA AZORÁCH