Azory s návštevou Lisabonu a Porta začiatkom leta od 119€

05.Apr 2018 | 14:36
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto Lisabon portugalsko azory letenky na azory letenky do portugalska ryanair wizzair

Pripravili sme si pre vás tip na cestu a to Azorské ostrovy s návštevou portugalských miest Lisabon a Porto a Lisabon. Azory sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Pri ceste na Azory sa zastavíme v Lisabone. Toto portugalské hlavné mesto dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vascode Gama.

No a pri spiatočnej ceste nás čaká Porto. Mesto preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva. Mesto je obklopené pobrežím Atlantiku po ktorom sa môžete poprechádzať a vychutnať si nezapomenuteľné západy slnka.


Príkladový itinerár cesty:

  • 06.6.2018 Katovice – Lisabon
  • 11.6.2018 Lisabon – Azory
  • 16.6.2018 Azory – Porto
  • 18.6.2018 Porto – Katovice


Ako rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 4 samostatné rezervácie. Prvé dve rezervácie budú s let.spoločnosťou WizzAir a to na trase Katovice - Lisabon v termíne 6.6.2018 za cenu približne 36€ a druhá Porto - Katovice v termíne 18.6.2018 a to za cenu 26€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm).

Ďalšie dve rezervácie budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Lisabon - Terceira Lajes (Azory) v termíne 11.6.2018 a druhá rezervácia návrat z Terceira Lajes (Azory) do Lisabonu v termíne 16.6.2018. Spolu za tieto 2 letenky zaplatíme 57€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg.


Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti Wizzair

Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti RyanairVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Azory s návštevou Lisabonu a Porta začiatkom leta


Azory s návštevou Lisabonu a Porta začiatkom leta


Azory s návštevou Lisabonu a Porta začiatkom leta


Azory s návštevou Lisabonu a Porta začiatkom leta