BALI S QATAR AIRWAYS: Spiatočné letenky z Budapešti od 495€

16.Jan 2018 | 23:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť indonézia ázia bali letenky na bali letenky do ázie letenky do indonézie qatar airways

Jeden z najmenších a najznámejších ostrovov Indonézie leží priamo v jej srdci. Pre nás je exotikou známou krásnymi plážami a neuveriteľným podmorským svetom. Lákajú ale aj jeho sopečné pohoria a dažďové pralesy ukrývajúce jedinečné diela prírody. A maličké zašité dedinky a ich tradičný spôsob života.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Qatar Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Bali už od 495€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky za túto sumu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Qatar Airways.

Letenky na Bali sú dostupné od februára až do začiatku decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 26.3. - 5.4. 2018.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Qatar Airways

eSky: Budapešť - Bali 420€

Pelikan: Budapešť - Bali 539€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).BALI S QATAR AIRWAYS - Spiatočné letenky z Budapešti od 495 eurSpiatočné letenky z Budapešti od 495 eur