BALI S QATAR AIRWAYS: Spiatočné letenky z Budapešti v termínoch až do konca roka od 529€

07.Feb 2018 | 20:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť indonézia ázia bali letenky na bali letenky do ázie letenky do indonézie qatar airways

Bali, jeden z najmenších a najznámejších ostrovov Indonézie je exotikou lákajúcov krásnymi plážami a neuveriteľným podmorským svetom. A to nie je všetko. Za obdiv stoja aj jeho sopečné pohoria či dažďové pralesy ukrývajúce jedinečné diela prírody.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti Qatar Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Bali už od 529€. Cena platí pri kúpe leteniek pre dve osoby. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg.

Letenky na Bali sú dostupné od mája až do začiatku decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 26.3. - 5.4. 2018.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Pelikan: Budapešť - Bali 529€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).Spiatočné letenky z Budapešti v termínoch až do konca roka od 529 eur