BALI: Spiatočné letenky z Budapešti s KLM od 549€

27.Jún 2019 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: indonézia ázia bali letenky na bali letenky do ázie letenky do indonézie klm letisko budapešť

Jeden z najmenších a najznámejších ostrovov Indonézie leží priamo v jej srdci. Pre nás je exotikou známou krásnymi plážami a neuveriteľným podmorským svetom. Lákajú ale aj jeho sopečné pohoria a dažďové pralesy ukrývajúce jedinečné diela prírody. A maličké zašité dedinky a ich tradičný spôsob života.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Bali už od 549€. V cene letenky je príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg je za dodatočný poplatok.

Letenky na Bali sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2019 do marca 2020.


► Letenky napríklad v termíne 2-9 december 2019.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke KLM

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).BALI - Spiatočné letenky z Budapešti s KLM od 549 eur