Bali z Budapešti s let.spoločnosťou Qatar Airways od 539€

28.Dec 2017 | 09:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť indonézia letenky do indonézie ázia bali letenky na bali letenky do ázie qatar airways

Jeden z najmenších a najznámejších ostrovov Indonézie leží priamo v jej srdci. Pre nás je exotikou známou krásnymi plážami a neuveriteľným podmorským svetom. Lákajú ale aj jeho sopečné pohoria a dažďové pralesy ukrývajúce jedinečné diela prírody. A maličké zašité dedinky a ich tradičný spôsob života.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Qatar Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Bali už od 539€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky na Bali sú dostupné od konca februára až do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 26.2. - 13.3. 2018.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Bali 539€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).Bali z Budapešti s let.spoločnosťou Qatar Airways od 539 eur