Bali z Budapešti s letenkami už od 430€

13.Feb 2017 | 13:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: indonézia bali ázia letenky na bali letenky do ázie letisko budapešť klm Xiamen Airlines

Jeden z najmenších a najznámejších ostrovov Indonézie leží priamo v jej srdci. Pre nás je exotikou známou krásnymi plážami a neuveriteľným podmorským svetom. Lákajú ale aj jeho sopečné pohoria a dažďové pralesy ukrývajúce jedinečné diela prírody. A maličké zašité dedinky a ich tradičný spôsob života. Navštívte ich s akciovými letenkami spoločností KLM a Xiamen Airlines.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Bali už od 430€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo na stránkach let.spoločnosti Xiamen Airlines. Nevýhodou týchto lacných leteniek na Bali je dĺžka letov. Cesta na Bali trvá 33 hodín a pri návrate strávime na ceste až 42 hodín. Letenky sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiacov október a november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 18.10. - 3.11. 2017.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Xiamen Airlines

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).