Bali z Prahy s letenkami koncom tohto roka od 508€

01.Nov 2017 | 13:39
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko praha indonézia bali ázia letenky na bali letenky do ázie klm China Eastern Airlines

Jeden z najmenších a najznámejších ostrovov Indonézie leží priamo v jej srdci. Pre nás je exotikou známou krásnymi plážami a neuveriteľným podmorským svetom. Lákajú ale aj jeho sopečné pohoria a dažďové pralesy ukrývajúce jedinečné diela prírody. A maličké zašité dedinky a ich tradičný spôsob života. Navštívte ich s akciovými letenkami spoločnosti China Eastern Airlines.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na Bali už od 508€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Pri ceste na Bali je jeden dlhší prestup v čínskom Šanghaji (cca 10 hodín), ktorý môžeme využiť na kratšiu prehliadku tejto metropoly. Letenky sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiacov november a december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 14-23 november 2017.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Bali 508€

Vyhľadať ubytovanie na bali


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).