BALI: Spiatočné letenky z Prahy s KLM od 419€

22.Okt 2018 | 17:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko praha indonézia ázia bali letenky na bali letenky do ázie letenky do indonézie klm

Jeden z najmenších a najznámejších ostrovov Indonézie leží priamo v jej srdci. Pre nás je exotikou známou krásnymi plážami a neuveriteľným podmorským svetom. Lákajú ale aj jeho sopečné pohoria a dažďové pralesy ukrývajúce jedinečné diela prírody. A maličké zašité dedinky a ich tradičný spôsob života.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na Bali už od 419€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg.

Letenky na Bali sú dostupné počas mesiaca január a február 2019.


► Letenky napríklad v termíne 9-17 január 2019.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - BALI 419€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).BALI - Spiatočné letenky z Prahy s KLM od 419 eur