Bali z Prahy s letenkami už od 347€

22.Máj 2016 | 22:49
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: indonézia bali letenky do ázie azia letenky na bali

(Aktualizované 21.10.2016) Let. spoločnosť China Eastern Airlines opäť prichádza so zaujímavou ponukou leteniek do Ázie. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenieky z Prahy na Bali už od 347€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné len v pár termínoch počas mesiaca november a začiatkom mesiaca december 2016. Napríklad 3-9 november alebo 3-16 november.

Pri oboch letoch, smerom na Bali a aj pri spiatočnej ceste je viac hodinový prestup v Šanghaji. Ten môžete využiť na krátku prehliadku tohto čínskeho mesta.


► Letenky napríklad v termíne 3-23 november 2016.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).