Bangkok + 2 dni v Dubaji s let.spoločnosťou Emirates a letenkami od 499€

17.Nov 2019 | 19:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia dubaj letenky do dubaja Blízky východ letenky do bangkoku letenky do ázie Emirates letisko viedeň

Využijete multi-city letenky let.spoločnosti Emirates a navštívite 2 exotické destinácie. Najskôr poletíte do Dubaja, ktorý si najlepšie vychutnáte z výšky obrovských mrakodrapov. Po rušných a zážitkami nabitých 2 dňoch a vyrazíte smer Bangkok. Kozmopolitný, tradičný a vďaka nádherným chrámom a kultúre milovaný. Jedno je ale isté. Bláznivý kráľovský Bangkok patrí k najzaujímavejším miestam nie len juhovýchodnej Ázie.

K ceste využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Viedeň - Dubaj - Bangkok - Viedeň už od 499€. Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 2 dni / 2 noci. Dĺžka pobytu v thajskom Bangkoku je ľubovolná.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x38x20 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 25kg.

Letenky sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od novembra 2019 do apríla 2020.


Príkladový itinerár cesty

  • 16.03.2020 Viedeň -> Dubaj
  • 19.03.2020 Dubaj -> Bangkok
  • 20.03.2020 Bangkok - > Viedeň


Viedeň - DUBAJ - bangkok - Viedeň 499€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DUBAJI

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA PHUKETE

Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.Bangkok + 2 dni v Dubaji s let.spoločnosťou Emirates a letenkami od 499 eur