Barcelona koncom leta s letenkami z Viedne od 29€

03.Júl 2024 | 08:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do barcelony barcelona wizzair letisko viedeň španielsko letenky do španielska Európa

Barcelona, katalánska kráska na pobreží Stredozemného mora, láka srdcia cestovateľov ako magnet. Je to mesto, kde sa história snúbi s modernou energiou, umenie s bujarým životom a slnko s omamnou atmosférou. Po prvýkrát sa chystáte do Barcelony? Pripravte sa na fascinujúcu cestu plnú prekvapení a nezabudnuteľných zážitkov.

Návšteva Barcelony bez ponorenia sa do sveta Antonia Gaudího by bola ako paella bez šafranu. Jeho fantastické stavby, ako Sagrada Familia, Casa Batlló či Park Güell, vás prenesú do rozprávky plnej farieb a bizarných tvarov.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Barcelony od 29€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Barcelony sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2024.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Registrácia online už 1 dni pred odletom

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Registrácia online už 30 dní pred odletom

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 september 2024.


Vyhľadať letenky do Barcelony

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BARCELONA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BARCELONE


Čo sa oplatí vidieť v Barcelone?

Barcelona je živé a kozmopolitné mesto s bohatou históriou a kultúrou. Je domovom mnohých svetoznámych pamiatok, vrátane:

  • Sagrada Familia: nedokončený rímskokatolícky kostol navrhnutý Antonom Gaudím. Je to jedna z najznámejších pamiatok v Španielsku a je na zozname svetového dedičstva UNESCO.
  • Park Güell: verejný park navrhnutý Antonom Gaudím. Nachádza sa na kopci s výhľadom na Barcelonu a je známy svojou farebnou dlažbou a fantastickými sochami.
  • Casa Milà: obytná budova navrhnutá Antonom Gaudím. Nachádza sa na Passeig de Gràcia, jednej z najznámejších nákupných ulíc v Barcelone.
  • Casa Batlló: obytná budova navrhnutá Antonom Gaudím. Nachádza sa na Passeig de Gràcia, jednej z najznámejších nákupných ulíc v Barcelone.
  • La Rambla: rušná ulica lemovaná obchodmi, reštauráciami a pouličnými umelcami. Je to obľúbená turistická destinácia a skvelé miesto na pozorovanie ľudí.
  • Štvrť Barri Gòtic: gotická štvrť s úzkymi uličkami, dláždenými ulicami a historickými budovami. Je to skvelé miesto na prechádzky a objavovanie skrytých klenotov.
  • Montjuïc: kopec s výhľadom na Barcelonu. Je domovom mnohých atrakcií, vrátane olympijského štadióna, pevnosti Montjuïc a Joan Miró Foundation.
  • Barceloneta: plážová štvrť s rušným nočným životom. Je to skvelé miesto na relaxáciu na pláži, kúpanie v mori a vychutnanie si morského jedla.

Okrem týchto svetoznámych pamiatok má Barcelona mnoho ďalších ponúknuť návštevníkom, vrátane múzeí, galérií, parkov, záhrad a trhovísk. V meste sa koná aj množstvo podujatí a festivalov počas celého roka, vrátane La Mercè, hlavného festivalu v Barcelone, ktorý sa koná v septembri.Barcelona koncom leta s letenkami z Viedne od 29 eur