Berlín cez letné prázdniny s letenkami od 10€

20.Jún 2019 | 10:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nemecko berlín letenky do nemecka ryanair letisko brno letenky do berlína

Radi nasávate atmosféru a pomysleného ducha mesta, v ktorom sa práve nachádzate? Potom odporúčame využiť urobiť si cestovateľskú zastávku aj v nemeckom Berlíne! Berlín je nie len hlavné mesto Nemecka, ale aj mesto aktívne žijúce kultúrou, podujatiami, umením, architektúrou, ale aj nočným životom či atrakciami ako Brandeburská brána, Berlínsky múr, televízna veža, foodfestivalmi a unikátnymi exponátmi ukrytými v berlínskych múzeách.

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Brna do Berlína už od 258Kč (cca 10€). Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od júna do augusta 2019.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 6-9 júl 2019.

► Ubytovanie v Berlíne už od 8€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV Brno - BERLIN

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Berlín – Metropola na víkend

V piatok teda rovno z práce na letisko a výlet sa môže začať. Ani sa nenazdáte a ste v Berlíne. Let je naozaj rýchlovka. Z letiskovej haly D vyjdete von a ak sa budete držať davu, tak väčšina ide na vlakovú stanicu asi 5 minút peši. Lístky na integrovaný dopravný systém BVG (Berliner Verkehrsbetriebe) si kúpite v hociktorom automate. Najrýchlejším dopravným prostriedkom je U/S Bahn (linky metra a nadzemné vlaky). Liniek metra je 10, nadzemných 13. Vlaky premávajú od 04:00 do 24:00 a počas víkendov alebo štátnych sviatkov celú noc. Ak idete iba na víkend, tak vám bude stačiť denný lístok, ktorý platí do 3:00 nasledujúceho rána. čítať ďalejBerlín cez letné prázdniny s letenkami od 10 eur