Berlín cez letné prázdniny s letenkami od 18€

13.Júl 2018 | 16:59
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nemecko berlín letenky do nemecka letisko krakov ryanair letenky do berlína

Radi nasávate atmosféru a pomysleného ducha mesta, v ktorom sa práve nachádzate? Potom odporúčame využiť urobiť si cestovateľskú zastávku aj v nemeckom Berlíne! Berlín je nie len hlavné mesto Nemecka, ale aj mesto aktívne žijúce kultúrou, podujatiami, umením, architektúrou, ale aj nočným životom či atrakciami ako Brandeburská brána, Berlínsky múr, televízna veža, foodfestivalmi a unikátnymi exponátmi ukrytými v berlínskych múzeách. A navyše, lacné letenky do Berlína môžete využiť napríklad aj na prestup na letisku na ceste do exotiky.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Berlína už od 78Zl (cca 18€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca júl a august 2018.


► Letenky napríklad v termíne 6-9 august 2018.

► Ubytovanie v Berlíne už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Berlín cez letné prázdniny s letenkami od 18 eur