ANGLICKO: Birmingham z Bratislavy s letenkami už od 20€

07.Nov 2018 | 00:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa anglicko birmingham letisko bratislava letenky do anglicka ryanair letenky do birminghamu

Birmingham je vraj srdcom Veľkej Británie. Najmä ak si Britániu predstavujete ako krajinu plnú zelene a miest pretkaných kamennými uličkami. Inšpiráciu tu údajne čerpal aj Tolkien, autor Pána prsteňov, či Hobita. No zaviať vás tu môže aj lahodná sladká chuť čokolád Cadbury a opojný pocit zo spoznávania sveta. Návštevu Birminghamu si môžete naplánovať aj vďaka týmto letenkám, ktoré sú práve v akcii od let. spoločnosti Ryanair.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Birminghamu už od 20€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca januára 2019.

Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 24-29 január 2019.

► Ubytovanie v Birminghame od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY DO BIRMINGHAMU

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - BIRMINGHAM

VYHĽADAŤ A UBYTOVANIE V BIRMINGHAMEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 30€ kredit na ubytovanie.Birmingham z Bratislavy s letenkami už od 20 eur