BOSNA A HERCEGOVINA: Tuzla z Viedne s letenkami od 33€

07.Aug 2023 | 18:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bosna a hercegovina tuzla letenky do tuzly wizzair letisko viedeň letenky do Bosny a Hercegoviny Európa

K ceste do Bosny a Hercegoviny môžete využiť ponuku od let. spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Tuzly od 33€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch koncom augusta a začiatkom septembra 2023.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Registrácia online už 1 dni pred odletom

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Registrácia online už 30 dní pred odletom

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 30.8. - 1.9. 2023.


VYHĽADAŤ LETENKY DO TUZLY

Kalendár termínov Viedeň - Tuzla

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V TUZLE


Pansion Centar

  • Vzdialenosť od centra: 0,15 km
  • Hodnotenie: 9,4 Super
  • Cena: od 19€ na osobu a noc

Ubytovanie sa nachádza v centre mesta Tuzla, hneď vedľa hlavného námestia Solni Trg. Za domom nájdete malú záhradu s posedením. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromné parkovisko zadarmo. Môžete využiť raňajky formou bufetu. Raňajkovú miestnosť s TV a zariadením na prípravu čaju a kávy možno počas dňa využiť ako spoločenskú miestnosť.

● Zobraziť ceny a dostupnosť v Pansion Centar


Ubytovanie Pasaz Centar

  • Vzdialenosť od centra: 0,2 km
  • Hodnotenie: 9,1 Super
  • Cena: od 25€ na osobu a noc

Ubytovacie zariadenie Pasaz Centar sa nachádza v meste Tuzla neďaleko soľných jazier Pannonica. Ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a hriankovačom, TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom.

● Zobraziť ceny a dostupnosť v Pasaz Centar


Podmienky vstupu do Bosny a Hercegoviny

Občania SR môžu cestovať a tranzitovať cez územie Bosny a Hercegoviny s platným cestovným pasom alebo občianskym preukazom vo forme identifikačnej karty. Maloleté dieťa musí mať svoj vlastný cestovný pas.