BRAZÍLIA S TURKISH AIRLINES: Sao Paulo z Viedne s letenkami od 449€

13.Nov 2019 | 11:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň brazília sao paulo Južná Amerika LETENKY DO BRAZÍLI E LETENKY DO SAO PAULO Turkish Airlines

Brazílske Sao Paulo je typické veľkomesto. Najlepšie ho vystihnú slová ako finančné centrum, mrakodrapy (aj ten najstarší v Južnej Amerike), ale i chaos. Vedzte, že zaprášený obal ukrýva čarovné jadro s bohatou architektonickou tradíciou. Ikonické budovy nejedného štýlu, mnohé z nich stúpajúce do závratných výšok.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Turkish Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do brazilského Sao Paulo už od 449€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Sao Paulo sú dostupné v termínoch od novembra 2019 do marca 2020.


► Letenky napríklad v termíne 13-25 január 2020.

► Ubytovanie v Sao Paulo už od 7€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - sao Paulo 449€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.


Klimatické podmienky v Brazílii

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima: jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul može v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.BRAZÍLIA S TURKISH AIRLINES - Sao Paulo z Viedne s letenkami od 449 eur