BRAZÍLIA: Spiatočné letenky do Rio de Janeiro od 479€

18.Apr 2019 | 13:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília rio de janeiro Južná Amerika letenky do brazílie letisko viedeň letisko praha letenky do rio de janeiro british airways

Patrí exotická juhoamerická Brazília medzi vaše cestovateľské sny? Vyrazte na cestu do karnevalového mesta pod dohľadom sochy Krista - Rio de Janeira. Užite si nádherné pláže, strávte chvíle hodinami tanca či návštevou prírody. Určite existuje oveľa viac dôvodov, prečo navštíviť brazílske Rio de Janeiro. Užite si jednu z najväčších krajín sveta vďaka letenkám, ktoré je možné práve teraz kúpiť za akciovú cenu.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti British Airways si môžete zakúpiť letenky z Prahy do Rio de Janeiro a s návratom do Viedne od 479€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 3kg. Podaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Rio de Janeiro sú dostupné pre cesty v mesiacoch november a december 2019.


► Letenky napríklad v termíne 4-12 november 2019.

► Ubytovanie v Rio de Janeiro už od 7€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Praha - RIO DE JANEIRO - VIEDEŇ 479€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V RIO DE JANEIRO

Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.

Klimatické podmienky

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima:jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul môže v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.BRAZÍLIA - Spiatočné letenky do Rio de Janieiro od 479 eur