BRAZÍLIA: Spiatočné letenky z Prahy do Brasilie od 456€

10.Dec 2018 | 11:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Južná Amerika letenky do brazílie brazília brasilia LETENKY DO brasilia letisko praha klm Gol Air Transport

V slnečnej Brazílii sa turisti hrnú predovšetkým do Rio De Janeiro, k vodopádom Iguaçu, do Amazonského pralesa a na pláž Copacabana. Metropola Brasilia ostáva občas nepovšimnutá. Dajte jej šancu. A počas zimných mesiacov sa môžete zohriať v meste zapísanom na zozname UNESCO. Obdivovať jeho bielu, ako z druhej planéty pôsobiacu architektúru a avantgardný dizajn. Ochutnať jeho farebné špeciality a neutíchajúci nočný život.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do mesta Brasilia od 456€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM. V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg.

Letenky z Prahy do Brasilia sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 8-17 február 2019.

► Ubytovanie v Brasilia už od 10€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKACH KLM

Kalendár termínov Praha - Brasilia 469€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V Brasilia

Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.


Klimatické podmienky

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima:jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul môže v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.Spiatočné letenky z Prahy do Brasilie od 456 eur