BRAZÍLIA: Spiatočné letenky z Viedne do Rio de Janeiro od 499€

18.Dec 2020 | 10:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília rio de janeiro Južná Amerika letisko viedeň letenky do brazílie klm letenky do rio de janeiro

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť letenky z Viedne do Rio de Janeiro a s návratom do Viedne od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Podaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Rio de Janeiro sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do júna 2021.


► Letenky napríklad v termíne 16-27 február 2021.

► Ubytovanie v Rio de Janeiro už od 7€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - RIO DE JANEIRO 499€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V RIO DE JANEIRO

Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.

Pozemné hranice so susednými štátmi zostávajú zatvorené. Naďalej platí dočasný zákaz vstupu cudzincov do Brazílie, pre pozemnú a lodnú dopravu. Výnimku majú držitelia povolenia na pobyt v krajine a tranzitu cestujúcich cudzincov za podmienok, že smerujú na letisko (pri ceste autom, loďou) a preukážu sa letenkou na návrat do krajiny svojho pobytu.

Všetky medzinárodné letiská sú opäť v štandardnom režime a vstup do krajiny cudzincom letecky je bez obmedzení. Niektoré letecké spoločnosti môžu vyžadovať negatívne výsledky COVID-19 testu pred nástupom do lietadla. Brazília na vstup do krajiny negatívny COVID-19 test nevyžaduje.


Cestovanie v rámci krajiny

Cestovanie v rámci krajiny je možné v obmedzenej miere, ale vnútroštátne lety z hlavných letísk sú v prevádzke vo väčšine štátov. Na verejnosti a v obchodoch platí povinnosť nosiť ochranné rúška a mať pri sebe platný doklad totožnosti.

Informácie o COVID-19 pre pasažierov leteckej dopravy


Klimatické podmienky

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima: jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul môže v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.BRAZÍLIA - Spiatočné letenky z Viedne do Rio de Janeiro od 499 eur