Brazílske Rio de Janeiro v termínoch aj počas karnevalu s letenkami od 469€

05.Jún 2019 | 17:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília rio de janeiro Južná Amerika letenky do brazílie letisko praha british airways letisko viedeň letenky do rio de janeiro

Vyrazte na cestu do karnevalového mesta pod dohľadom sochy Krista - Rio de Janeira. Užite si nádherné pláže, strávte chvíle hodinami tanca či návštevou prírody. Určite existuje oveľa viac dôvodov, prečo navštíviť brazílske Rio de Janeiro.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti British Airways si môžete zakúpiť letenky z Prahy do Rio de Janeiro a s návratom do Viedne od 469€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 3kg. Podaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Rio de Janeiro sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2019 do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 13-24 február 2020.

► Ubytovanie v Rio de Janeiro už od 9€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Praha - RIO DE JANEIRO - VIEDEŇ 469€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V RIO DE JANEIRO

Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.

Klimatické podmienky

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima:jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul môže v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.Brazílske Rio de Janeiro v termínoch aj počas karnevalu s letenkami od 469 eur