Bristol z Košíc od 19€ alebo Bristol z Viedne od 39€

11.Júl 2016 | 09:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa anglicko bristol

Štvrté najnavštevovanejšie mesto v Anglicku s bohatou námornou históriou a vďaka svojej polohe aj zároveň vynikajúci východiskový bod k návšteve slávnej a záhadnej megalitickej pamiatke, k Stonehenge. K ceste do anglického Bristolu si môžeme vybrať momentálne s týchto dvoch najlacnejších ponúk:

Prvou z možností je využiť aktuálnu ponuku spiatočných leteniek od let.spoločnosti WizzAir z Košíc do Bristolu už od 20€ – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 40€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 60€.

WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Druhou z možností, ktorú môžete využiť je ponuka spiatočných leteniek let.spoločnosti Easyjet z Viedne do Bristolu už od 39€. Cena platí pri kúpe leteniek pre dve osoby. V prípade nákupu jednej letenky je cena od 49€. V cene letenky je jedna príručná batožina o rozmeroch 56 x 45 x 25cm. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti 20kg je 50€.


Letenky za tieto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas novembra 2016 a pár eur drahšie sa dajú nájsť v januárových termínoch.


► Letenky napríklad v termíne 25-28 novermber 2016.

► Ubytovanie v Bristole už od 15€ na osobu a noc.Vyhľadať letenky z Košíc

Vyhľadať letenky z Viedne


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie