BULHARSKO: Sofia z Bratislavy aj cez letné prázdniny od 19€

17.Máj 2018 | 12:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bulharsko letisko bratislava sofia letenky do bulharska letenky do sofie wizzair

Viac ako tritisíc rokov už oslávilo, u nás pomerne neznáme, mesto Sofia. Na prvý pohľad sa zdá, že pomaly rozvíjajúce sa mesto, ležiace na dotyk národného parku Vitoša, toho toľko neponúka. Ozaj sa to len zdá. Sofia má veľa hlavne pre milovníkov histórie. Patríte k nim? Zarezervujte si letenky a vykročte zaprášenou cestou do minulosti a ku Katedrále Alexandra Nevského.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Sofie už od 19€ . Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiaca jún a júl 2018.


► Letenky napríklad v termíne 1-6 november 2017.

Ubytovanie v Sofii už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Sofie

Kalendár termínov Bratislava - Sofia

Vyhľadať ubytovanie v SofiiVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Tipy na ubytovanie v Sofii

Randi Mamola Hostel

Randi Mamoli Hostel sa nachádza 1,6 km od nemocnice Pirogov. V hosteli je dostupné bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie. Každá izba je vybavená spoločným sociálnym zariadením.

K dispozícii je non-stop recepcia. Najbližšie letisko je Sofia Airport, ktoré je vo vzdialenosti 9 km od Randi Mamoli Hostel.

Rezervovať ubytovanie od 7€ na osobu a noc
Stay Nexus Economy

Stay Nexus Studio sa nachádza v susedstve Hristo Smirnenski, približne 2,5 km od letiska v Sofii. Stay Nexus Studio ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. V štúdiách je dostupné bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie. K vybaveniu patrí ústredné kúrenie a káblová TV s plochou obrazovkou.

Upratovanie sa vykonáva raz za týždeň. V okolí sa nachádzajú nákupné centrum, bary a reštaurácie.

Rezervovať ubytovanie od 8€ na osobu a noc
Sofia. Metropola v tieni

Bulharská Sofia nikdy nebude európska destinácia číslo jedna, ale vždy bude mať v sebe niečo príťažlivé, čo dokáže ľudí zlákať. Balkánska metropola tak bude navždy v tieni miest akými sí Londýn, Paríž či Barcelona, ale kto sa odhodlá dať Sofii šancu, ten sa dostane do pekného, zaujímavého mesta, ktoré sa môže popýšiť pamiatkami, za aké by sa žiadne iné mesto nemuselo hanbiť... čítať ďalejSofia z Bratislavy aj cez letné prázdniny od 19 eur