Cestovateľský festival Cestou necestou v Trenčíne 20. marca 2019 v Piano Clube

12.Mar 2019 | 08:00
Autor: OZ Cestou necestou
Kategória: Rady a tipy na cestu
Značky: tlačová správa oz cestou necestou

Dňa 20.3.2019 sa uskutoční najväčší Cestovateľský festival na Slovensku Cestou necestou v Trenčíne. Svoje brány otvorí Piano club na ulici pod Sokolice 12 o 18:00 a predstavia sa nám traja skvelí prezentujúci s nasledovným inšpiratívnym programom:


18:00 Gabriel Antal - Thajsko za cenu dovolenky v Európe

Precestovali sme destinácie ako Phuket, Phi-Phi Islands, James Bond Island, Krabi, Koh Samui a samozrejme Bangkok. Bývali sme od štvorhviezdičkových hotelov s infinity bazénom, až po kapsulové prespanie v hosteli. Vyskúšali sme najlepší thajský street food, ale zistili aj to, ako chutia chrobáky, lúčne koníky, alebo škorpióny :) V parkoch sme naberali energiu pri cvičení s domácimi, ale vyskúšali sme aj búrlivý nočný život na najdivokejších párty uliciach v Bangkoku a na Phukete. Boli to zážitky na celý život a stálo nás to menej ako dovolenka v hlavnej sezóne vo väčšine európskych destináciách.


19:10 Veronika Tóthová - Kolumbia: Farebná, rytmická a bez predsudkov

Od karibskej časti s koloniálnymi domami a rozbúrenými vlnami, cez kopcovité parky s najvyššími palmami, až po mestá známe svojou nepokojnou históriou. Poukážem na to, že Kolumbia už dávno nevíta guľkou, ale naopak umením a kultúrou.


20:20 Lenka Kodajová - Seychelly bez cestovky

Čo sa oplatí vidieť na 3 hlavných ostrovoch Seychell: Mahe, Praslin a La Digue? Prečo sa oplatí navštíviť ostrov La Digue s najznámejšími plážami? Dajú sa Seychelly vôbec precestovať lowcostovo? Ako vnímajú domáci cestovateľov s batohom? To všetko a viac na prezentácii .


Vízia organizátorov je prinášať náš festival do celého Slovenska a inšpirovať návštevníkov k aktívnemu životnému štýlu, k cestovaniu a spoznávaniu celého sveta, ale aj našej rodnej zeme!

Všetky potrebné informácie pre návštevníkov sú dostupné na webovej stránke: https://www.cestounecestou.sk/podujatia/trencin-20-3-2019/