Cez letné prázdniny do litovského Kaunasu. Spiatočné letenky z Bratislavy od 30€

16.Jún 2024 | 09:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: litva letenky do litvy kaunas letenky do kaunasu letisko bratislava ryanair európa

Kaunas, nachádzajúci sa na sútoku riek Nemunas a Neris, je pulzujúce mesto s bohatou históriou a kultúrou. Ako druhé najväčšie mesto Litvy ponúka Kaunas návštevníkom pestrú zmes pamiatok, múzeí, galérií, parkov a úchvatnej architektúry. Či už hľadáte históriu, umenie, gastronómiu alebo nočný život, Kaunas má pre každého niečo.

Začnite svoju prehliadku prechádzkou po Starom Meste, kde sa nachádza impozantný Kaunaský hrad z 14. storočia. Navštívte Múzeum vojny a okupácie, ktoré sa venuje temnej histórii mesta pod sovietskou nadvládou. Prejdite sa po Laisvės alėja, hlavnej ulici lemovanej historickými budovami a obchodmi. Nezabudnite navštíviť Kostol Vytautasa Veľkého, krásnu gotickú stavbu z 15. storočia.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do litovského Kaunasu od 30€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca júl a august 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 5-9 júl 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY do Kaunasu

Kalendár termínov Bratislava - Kaunas

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIESpiatočné letenky z Bratislavy do litovského Kaunasu od 30 eur