ČIERNA HORA: Podgorica z Viedne cez letné prázdniny od 20€

18.Máj 2020 | 18:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa čierna hora letenky do čiernej hory podgorica letenky do podgorice letisko viedeň wizzair

Leto sa blíži a veľa z nás aj tento rok zláka Balkán a jeho zaujímavý mix, ktorý vás zoberie na výlet za históriou, aj na pláž. Už nevyrážame len do Chorvátska, zapáčil sa nám aj objav posledných rokov, Čierna Hora. S letenkami do mesta Podgorica prídete na to, že ponúka ozaj všetko. Že sa v malej krajine schladíte v príjemnom mori, ale aj v ľadovcových jazerách pohorí a zároveň národných parkov Durmitor či Biogradska Gora.

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Podgorice už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Podgorice sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca júl a august 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 27.7. - 3.8. 2020.

► Ubytovanie vo Varšave už od 10€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO PODGORICE

KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - PODGORICA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V PODGORICIVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.ČIERNA HORA - Podgorica z Viedne cez letné prázdniny od 20 eur