Čierna Hora začiatkom leta. Podgorica z Viedne s letenkami od 30€

24.Mar 2024 | 10:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: podgorica letenky do čiernej hory letenky do podgorice čierna hora európa wizzair letisko viedeň

Čierna Hora, malá krajina na Balkánskom polostrove, je destináciou, ktorá si získava srdcia turistov z celého sveta. Ponúka úchvatnú prírodu, bohatú históriu a kultúru, lákavé pláže a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Jadranské pobrežie Čiernej Hory je posiate malebnými mestečkami a letoviskami s krásnymi plážami. Budva, najobľúbenejšie letovisko, očarí svojimi starobylými hradbami, živým nočným životom a rušnými ulicami. Pre milovníkov pokoja a relaxu sú tu menšie, ale nemenej krásne pláže, ako napríklad Sveti Stefan, Petrovac na Moru alebo Bar.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Podgorice od 30€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Podgorice sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj a jún 2024.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Registrácia online 1 dni pred odletom

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Registrácia online už 30 dní pred odletom

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 17-19 jún 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY DO PODGORICE

KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - PODGORICA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V PODGORICI


Čo sa oplatí vidieť v Čiernej Hore

Kotor: Historické mesto, zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, uchvacuje svojou stredovekou atmosférou. Dominuje mu impozantná katedrála svätého Tryfona a majestátna pevnosť svätého Jána, ktorá ponúka panoramatický výhľad na mesto a Kotorský záliv.

Budva: Toto živé prímorské letovisko je ideálnym miestom pre tých, ktorí túžia po oddychu na slnkom zaliatych plážach a rušnom nočnom živote. Nájdete tu širokú ponuku reštaurácií, barov a nočných klubov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Národný park Durmitor: Pokiaľ máte radi turistiku a horolezectvo, toto je pre vás to pravé miesto. Park sa pýši úchvatnými prírodnými scenériami, medzi ktoré patrí hlboký kaňon Tara, Čierne jazero s krištáľovo čistou vodou a majestátny vrch Bobotov Kuk, najvyšší vrch Čiernej Hory.

Lovćen: Toto pohorie je domovom mauzólea Njegoša, významného čiernohorského básnika a panovníka. Mauzóleum sa nachádza na vrchole Lovćenu a ponúka ohromujúci výhľad na okolitú krajinu.

Stari Bar: Toto starobylé mesto, ležiace na pobreží Jadranského mora, dýcha históriou. Nájdete tu pôsobivé ruiny pevnosti, kostolov a ďalších historických objektov, ktoré vám umožnia nahliadnuť do bohatej minulosti Čiernej Hory.

Herceg Novi: Malebné mestečko situované na brehu Kotorského zálivu očarí svojou benátskou architektúrou a krásnymi plážami. Je to ideálne miesto pre pokojnú dovolenku a relax.

Toto je len malý výber z mnohých lákadiel, ktoré Čierna Hora ponúka. Vďaka svojej rozmanitosti a bohatstvu kultúrneho a historického dedičstva si táto krajina zaručene získa srdce každého návštevníka.

Okrem spomínaných miest sa v Čiernej Hore oplatí navštíviť aj ostrov Sveti Stefan, kláštor Ostrog, Biogradsku goru, Skadarské jazero a mnoho ďalších fascinujúcich miest.ČIERNA HORA - Podgorica z Viedne s letenkami od 30 eur